Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Završeno
Рашид Богатырев
Checkmat Ukraine
Pobeda bez borbe
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Završeno
Тимур Мамоян
Checkmat Ukraine
Pobeda bez borbe
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Završeno
Владислав Ступак
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Pobeda bez borbe
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Završeno
Unknown User
Yamasaki BJJ
Pobeda bez borbe
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / White/Grey belt / -29 кг.
(Day 1)
Završeno
Артем Висоцьких
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Тимур Рябуха Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Zaporizhzhia
Boys/No-Gi / Teen 3/14-15 years / Yellow/Orange/Grenn belts / +68 кг.
(Day 1)
Završeno
Kostia Sabash
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Александр Шувкашвили Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Male / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Završeno
Ivan Kikta
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Рахмі Карабулут A-Force Николаев Pobeda bez borbe
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Završeno
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Pobeda bez borbe
Abdulvakhid Rustamov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Završeno
Abdulvakhid Rustamov
EAGLES SPORT SCHOOL
Давид Чернець ZR Team Kyiv Pobeda bez borbe
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
6-1
Završeno
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Pobeda po poenima - 03:00
Артем Поливода Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
Završeno
SIDDYK ALIYEV
EAGLES SPORT SCHOOL
Unknown User ZR Team Kyiv Pobeda bez borbe - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
Završeno
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Pobedio Odlukom
Ismail Ivanov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
4-1
Završeno
Максим Антонов
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Александр Реплянчук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
Završeno
Severyn Novoselskyy
ZR Team Kyiv
Pobeda po poenima - 00:39
Давид Чернець ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
Završeno
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Unknown User ZR Team Kyiv Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-1
Završeno
Akhmad Dalgatov
EAGLES SPORT SCHOOL
Pobeda po poenima - 03:00
Илья Яблонський ZR Team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-2
Završeno
Vladyslav Priymak
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Pobedio Završnicom - 02:24
Назар Давыдюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-1
Završeno
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom
Unknown User ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-4
Završeno
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Severyn Novoselskyy ZR Team Kyiv Pobedio Završnicom - 02:03
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-2
Završeno
HEORHII DAVYDIUK
CICERO COSTHA UKRAINE
Pobeda po poenima - 03:00
Никита Корниенко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-2
Završeno
Unknown User
ZR Team Kyiv
Миша Бутенко ZR Team Ukraine Pobedio Završnicom - 01:18
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-2
Završeno
Unknown User
ZR Team Kyiv
Назар Пильтяй Fortis Ukraine Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-3
Završeno
Unknown User
ZR Team Kyiv
Pobeda po poenima - 03:00
Павел Ядвига Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-9
Završeno
Мухаммад Каимов
Checkmat Ukraine
Ilyas Zinoviev EAGLES SPORT SCHOOL Pobedio Završnicom - 02:48
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / +39 кг.
(Day 1)
5-1
Završeno
Богдан Личак
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Матвей Розинко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / Yellow belt /-33 кг.
(Day 1)
5-2
Završeno
Глеб Чернышов
SC Borets
Pobedio Završnicom - 01:51
Олександр Пастушенко Checkmat Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
Završeno
Богдан Омельяненко
ZR Team Kyiv
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Pobeda po poenima - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-3
Završeno
Василий Патык
Fortis Ukraine
Pobeda po poenima - 03:00
Тимофій Арещенков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-4
Završeno
Marko Proniuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Роман Дроботун Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Pobedio Završnicom - 01:34
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-5
Završeno
Ismail Ivanov
EAGLES SPORT SCHOOL
Роман Більченко ZR Team Kyiv Pobedio Odlukom
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-10
Završeno
Unknown User
ZR Team Kyiv
Артур Безбабний A-Force Николаев Pobedio Završnicom - 02:36
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
4-6
Završeno
GASAN ABAKAROV
EAGLES SPORT SCHOOL
Pobedio Završnicom - 00:15
Илья Гаврилов Wolfgang Heindel Academy team Ukraine