Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Ferdig
Рашид Богатырев
Checkmat Ukraine
Seier på Walkover
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Ferdig
Тимур Мамоян
Checkmat Ukraine
Seier på Walkover
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Ferdig
Владислав Ступак
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Seier på Walkover
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Ferdig
Unknown User
Yamasaki BJJ
Seier på Walkover
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / White/Grey belt / -29 кг.
(Day 1)
Ferdig
Артем Висоцьких
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på Walkover
Тимур Рябуха Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Zaporizhzhia
Boys/No-Gi / Teen 3/14-15 years / Yellow/Orange/Grenn belts / +68 кг.
(Day 1)
Ferdig
Kostia Sabash
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på Walkover
Александр Шувкашвили Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Male / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Ferdig
Ivan Kikta
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Рахмі Карабулут A-Force Николаев Seier på Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Ferdig
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Seier på Walkover
Abdulvakhid Rustamov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Ferdig
Abdulvakhid Rustamov
EAGLES SPORT SCHOOL
Давид Чернець ZR Team Kyiv Seier på Walkover
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
6-1
Ferdig
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Seier med poeng - 03:00
Артем Поливода Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
Ferdig
SIDDYK ALIYEV
EAGLES SPORT SCHOOL
Unknown User ZR Team Kyiv Seier på Walkover - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
Ferdig
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Seier ved dommeravgjørelse
Ismail Ivanov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
4-1
Ferdig
Максим Антонов
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Александр Реплянчук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Seier med poeng - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
Ferdig
Severyn Novoselskyy
ZR Team Kyiv
Seier med poeng - 00:39
Давид Чернець ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
Ferdig
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Unknown User ZR Team Kyiv Seier med poeng - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-1
Ferdig
Akhmad Dalgatov
EAGLES SPORT SCHOOL
Seier med poeng - 03:00
Илья Яблонський ZR Team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-2
Ferdig
Vladyslav Priymak
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Seier på submission - 02:24
Назар Давыдюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-1
Ferdig
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission
Unknown User ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-4
Ferdig
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Severyn Novoselskyy ZR Team Kyiv Seier på submission - 02:03
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-2
Ferdig
HEORHII DAVYDIUK
CICERO COSTHA UKRAINE
Seier med poeng - 03:00
Никита Корниенко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-2
Ferdig
Unknown User
ZR Team Kyiv
Миша Бутенко ZR Team Ukraine Seier på submission - 01:18
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-2
Ferdig
Unknown User
ZR Team Kyiv
Назар Пильтяй Fortis Ukraine Seier med poeng - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-3
Ferdig
Unknown User
ZR Team Kyiv
Seier med poeng - 03:00
Павел Ядвига Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-9
Ferdig
Мухаммад Каимов
Checkmat Ukraine
Ilyas Zinoviev EAGLES SPORT SCHOOL Seier på submission - 02:48
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / +39 кг.
(Day 1)
5-1
Ferdig
Богдан Личак
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Матвей Розинко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / Yellow belt /-33 кг.
(Day 1)
5-2
Ferdig
Глеб Чернышов
SC Borets
Seier på submission - 01:51
Олександр Пастушенко Checkmat Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
Ferdig
Богдан Омельяненко
ZR Team Kyiv
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Seier med poeng - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-3
Ferdig
Василий Патык
Fortis Ukraine
Seier med poeng - 03:00
Тимофій Арещенков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-4
Ferdig
Marko Proniuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Роман Дроботун Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Seier på submission - 01:34
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-5
Ferdig
Ismail Ivanov
EAGLES SPORT SCHOOL
Роман Більченко ZR Team Kyiv Seier ved dommeravgjørelse
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-10
Ferdig
Unknown User
ZR Team Kyiv
Артур Безбабний A-Force Николаев Seier på submission - 02:36
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
4-6
Ferdig
GASAN ABAKAROV
EAGLES SPORT SCHOOL
Seier på submission - 00:15
Илья Гаврилов Wolfgang Heindel Academy team Ukraine