Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Gotowy
Рашид Богатырев
Checkmat Ukraine
Wygrana walkowerem
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
Gotowy
Тимур Мамоян
Checkmat Ukraine
Wygrana walkowerem
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Gotowy
Владислав Ступак
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Wygrana walkowerem
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Yamasaki BJJ
Wygrana walkowerem
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / White/Grey belt / -29 кг.
(Day 1)
Gotowy
Артем Висоцьких
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Тимур Рябуха Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Zaporizhzhia
Boys/No-Gi / Teen 3/14-15 years / Yellow/Orange/Grenn belts / +68 кг.
(Day 1)
Gotowy
Kostia Sabash
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Александр Шувкашвили Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Male / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Gotowy
Ivan Kikta
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Рахмі Карабулут A-Force Николаев Wygrana walkowerem
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Gotowy
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Wygrana walkowerem
Abdulvakhid Rustamov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Gotowy
Abdulvakhid Rustamov
EAGLES SPORT SCHOOL
Давид Чернець ZR Team Kyiv Wygrana walkowerem
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
6-1
Gotowy
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 03:00
Артем Поливода Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
Gotowy
SIDDYK ALIYEV
EAGLES SPORT SCHOOL
Unknown User ZR Team Kyiv Wygrana walkowerem - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
Gotowy
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ismail Ivanov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
4-1
Gotowy
Максим Антонов
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Александр Реплянчук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
Gotowy
Severyn Novoselskyy
ZR Team Kyiv
Wygrana na punkty - 00:39
Давид Чернець ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
Gotowy
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Unknown User ZR Team Kyiv Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-1
Gotowy
Akhmad Dalgatov
EAGLES SPORT SCHOOL
Wygrana na punkty - 03:00
Илья Яблонський ZR Team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-2
Gotowy
Vladyslav Priymak
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Назар Давыдюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-1
Gotowy
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Unknown User ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-4
Gotowy
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Severyn Novoselskyy ZR Team Kyiv Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-2
Gotowy
HEORHII DAVYDIUK
CICERO COSTHA UKRAINE
Wygrana na punkty - 03:00
Никита Корниенко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-2
Gotowy
Unknown User
ZR Team Kyiv
Миша Бутенко ZR Team Ukraine Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-2
Gotowy
Unknown User
ZR Team Kyiv
Назар Пильтяй Fortis Ukraine Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-3
Gotowy
Unknown User
ZR Team Kyiv
Wygrana na punkty - 03:00
Павел Ядвига Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-9
Gotowy
Мухаммад Каимов
Checkmat Ukraine
Ilyas Zinoviev EAGLES SPORT SCHOOL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / +39 кг.
(Day 1)
5-1
Gotowy
Богдан Личак
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Матвей Розинко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / Yellow belt /-33 кг.
(Day 1)
5-2
Gotowy
Глеб Чернышов
SC Borets
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Олександр Пастушенко Checkmat Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
Gotowy
Богдан Омельяненко
ZR Team Kyiv
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-3
Gotowy
Василий Патык
Fortis Ukraine
Wygrana na punkty - 03:00
Тимофій Арещенков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-4
Gotowy
Marko Proniuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Роман Дроботун Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-5
Gotowy
Ismail Ivanov
EAGLES SPORT SCHOOL
Роман Більченко ZR Team Kyiv Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-10
Gotowy
Unknown User
ZR Team Kyiv
Артур Безбабний A-Force Николаев Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
4-6
Gotowy
GASAN ABAKAROV
EAGLES SPORT SCHOOL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Илья Гаврилов Wolfgang Heindel Academy team Ukraine