Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
انتهى
Рашид Богатырев
Checkmat Ukraine
Won by Walkover
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / White belt / -56 кг.
(Day 1)
انتهى
Тимур Мамоян
Checkmat Ukraine
Won by Walkover
Артур Жарчинський GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
انتهى
Владислав Ступак
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Won by Walkover
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -60.5 кг.
(Day 1)
انتهى
Unknown User
Yamasaki BJJ
Won by Walkover
Unknown User Yamasaki BJJ
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / White/Grey belt / -29 кг.
(Day 1)
انتهى
Артем Висоцьких
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Тимур Рябуха Intelligent Jiu-Jitsu Academy. Zaporizhzhia
Boys/No-Gi / Teen 3/14-15 years / Yellow/Orange/Grenn belts / +68 кг.
(Day 1)
انتهى
Kostia Sabash
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Александр Шувкашвили Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Male / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
انتهى
Ivan Kikta
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Рахмі Карабулут A-Force Николаев Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
انتهى
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Won by Walkover
Abdulvakhid Rustamov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
انتهى
Abdulvakhid Rustamov
EAGLES SPORT SCHOOL
Давид Чернець ZR Team Kyiv Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
6-1
انتهى
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Артем Поливода Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
انتهى
SIDDYK ALIYEV
EAGLES SPORT SCHOOL
Unknown User ZR Team Kyiv Won by Walkover - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
انتهى
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Won by Decision
Ismail Ivanov EAGLES SPORT SCHOOL
Boys / Kids 2/6-7years /White belt / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
4-1
انتهى
Максим Антонов
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Александр Реплянчук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
انتهى
Severyn Novoselskyy
ZR Team Kyiv
Won by points - 00:39
Давид Чернець ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
انتهى
Unknown User
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Unknown User ZR Team Kyiv Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-1
انتهى
Akhmad Dalgatov
EAGLES SPORT SCHOOL
Won by points - 03:00
Илья Яблонський ZR Team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-2
انتهى
Vladyslav Priymak
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Submission - 02:24
Назар Давыдюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-1
انتهى
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission
Unknown User ZR Team Kyiv
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-4
انتهى
Роман Більченко
ZR Team Kyiv
Severyn Novoselskyy ZR Team Kyiv Won by Submission - 02:03
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-2
انتهى
HEORHII DAVYDIUK
CICERO COSTHA UKRAINE
Won by points - 03:00
Никита Корниенко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -21 кг.
(Day 1)
1-2
انتهى
Unknown User
ZR Team Kyiv
Миша Бутенко ZR Team Ukraine Won by Submission - 01:18
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-2
انتهى
Unknown User
ZR Team Kyiv
Назар Пильтяй Fortis Ukraine Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-3
انتهى
Unknown User
ZR Team Kyiv
Won by points - 03:00
Павел Ядвига Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-9
انتهى
Мухаммад Каимов
Checkmat Ukraine
Ilyas Zinoviev EAGLES SPORT SCHOOL Won by Submission - 02:48
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / +39 кг.
(Day 1)
5-1
انتهى
Богдан Личак
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Матвей Розинко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / Yellow belt /-33 кг.
(Day 1)
5-2
انتهى
Глеб Чернышов
SC Borets
Won by Submission - 01:51
Олександр Пастушенко Checkmat Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
انتهى
Богдан Омельяненко
ZR Team Kyiv
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -33 кг.
(Day 1)
4-3
انتهى
Василий Патык
Fortis Ukraine
Won by points - 03:00
Тимофій Арещенков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
6-4
انتهى
Marko Proniuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Роман Дроботун Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by Submission - 01:34
Boys / Kids 2/6-7years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-5
انتهى
Ismail Ivanov
EAGLES SPORT SCHOOL
Роман Більченко ZR Team Kyiv Won by Decision
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
2-10
انتهى
Unknown User
ZR Team Kyiv
Артур Безбабний A-Force Николаев Won by Submission - 02:36
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
4-6
انتهى
GASAN ABAKAROV
EAGLES SPORT SCHOOL
Won by Submission - 00:15
Илья Гаврилов Wolfgang Heindel Academy team Ukraine