Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-33
Acabado
NIKOLAI TCERKOVNYI
Артём Николенко A-Force "Ахілл" Won by Submission - 00:41
Girls / Kids 3/8-9 years / Grey/Yellow belt / -39 кг.
(Day 1)
2-39
Acabado
София Терешонок
A-Force "Ахілл"
София Задоя SC Borets Won by Submission - 02:26
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-34
Acabado
Владимир Скрипник
SC Borets
Won by points - 04:00
Женя Іову Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Girls / Teen 1/10-11 years / Grey/Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
1-18
Acabado
Рабдева Мария
SC Borets
Yaryna Hadzherovska IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by points - 04:00
Boys / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
2-37
Acabado
Даниил Княгницкий
SC Borets
Won by points - 04:00
Damir Garsia Khvorostenko ZR Team Ukraine
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey belt / -39 кг.
(Day 1)
3-31
Acabado
Даниил Хурсович
Fernando Yamasaki
Дудник Максим SC Borets Won by points - 04:00
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-35
Acabado
Фєлікс Лисюк
GARDA TEAM
Won by Decision - 04:00
Артём Николенко A-Force "Ахілл"
Girls / Teen 2/12-13 years / Colour belt / - 40кг.
(Day 1)
2-40
Acabado
Александра Малыш
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
KATERINA SUHARCNUK IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by Submission - 03:50
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -42 кг.
(Day 1)
3-34
Acabado
Иван Бовтрук
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Нікіта Єршов Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
1-21
Acabado
Roman Basistiuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by points - 04:00
Тимофій Мусевич Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-36
Acabado
Дмитро Борисков
GARDA TEAM
Владимир Скрипник SC Borets Won by Submission - 02:59
Girls / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
2-43
Acabado
Екатерина Бондарь
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Анастасия Гнидко SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:35
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -42 кг.
(Day 1)
3-35
Acabado
Владимир Лузгин
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Myhailo Smolynskii Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:54
Girls / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -39 кг.
(Day 1)
4-39
Acabado
Ярослава Плохотнюк
SC Borets
Won by points - 04:00
Viktoriia Panchenko Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
2-38
Acabado
Stanislav Fesiuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Submission - 01:22
Платон Коломієць Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Girls / Teen 1/10-11 years / Grey/Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
1-19
Acabado
Рабдева Мария
SC Borets
Won by points - 04:00
Bogdana Suharchuk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey belt / -39 кг.
(Day 1)
3-32
Acabado
Ivan Tovarishenko
ZR Team Ukraine
Николай Полищук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by Decision - 04:00
Girls / Teen 2/12-13 years / Colour belt / - 40кг.
(Day 1)
2-41
Acabado
Александра Малыш
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Anna Torkoniak FIRM Jiu Jitsu Won by Decision - 00:52
Girls / Teen 3/14-15 years / Grey/Yellow belt / -52 кг.
(Day 1)
2-44
Acabado
Анна Голубенко
A-Force "Ахілл"
Анастасия Гнидко SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:14
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-37
Acabado
Артём Николенко
A-Force "Ахілл"
Won by points - 04:00
Дмитро Борисков GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
1-22
Acabado
Roman Basistiuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Submission - 00:53
Артем Хмарін GARDA TEAM
Girls / Teen 2/12-13 years / Colour belt / - 40кг.
(Day 1)
2-42
Acabado
KATERINA SUHARCNUK
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Anna Torkoniak FIRM Jiu Jitsu Won by Submission - 03:21
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -42 кг.
(Day 1)
3-36
Acabado
Nazar Hromei
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Decision - 04:00
Нікіта Єршов Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Girls / Teen 1/10-11 years / Grey/Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
1-20
Acabado
Yaryna Hadzherovska
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by points - 04:00
Bogdana Suharchuk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Girls / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -39 кг.
(Day 1)
4-40
Acabado
ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА
A-Force "Ахілл"
Won by points - 04:00
Маша Товмач Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Girls / Teen 3/14-15 years / Grey/Yellow belt / -52 кг.
(Day 1)
2-45
Acabado
Анна Голубенко
A-Force "Ахілл"
Екатерина Байрактар A-Force "Ахілл" Won by points - 04:00
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -42 кг.
(Day 1)
3-37
Acabado
Myhailo Smolynskii
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 03:02
Артем Дзюба SC Borets
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
1-23
Acabado
Богдан Аниканов
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
Даниил Мицул SC Borets
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
4-38
Acabado
Фєлікс Лисюк
GARDA TEAM
Владимир Скрипник SC Borets Won by points - 04:00
Boys / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -45 кг.
(Day 1)
3-40
Acabado
Єгор Сейц
GARDA TEAM
Won by points - 04:00
Денис Тихонов SC Borets
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
Acabado
Danil Petrenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Владислав Данчул SC Borets Won by Walkover
Girls / Teen 1/10-11 years / Colour belt / -39 кг.
(Day 1)
4-41
Acabado
Viktoriia Panchenko
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Маша Товмач Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00