Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-16
Acabado
Данііл Колесніченко
SC Borets
Won by points - 04:00
Максим Сапожников Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -65 кг.
(Day 1)
4-19
Acabado
Александр Козыряцкий
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Unknown User Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
2-19
Acabado
Хайрула Абакаров
JSJ ACADEMY
Макар Степанішен Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 02:54
Girls / Teen 3/14-15 years / Orange/Green belt / -60.5 кг.
(Day 1)
4-22
Acabado
МАРИЯ МОРОЗАН
A-Force "Ахілл"
Anastasiia Boreichuk Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:58
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-17
Acabado
Ivan Bielik
GARDA TEAM
Won by points - 04:00
Петро Рибак Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-22
Acabado
Кирилл Чуприй
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Denis Kosiak IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by Submission - 01:46
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
Acabado
Харис Чакаев
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Александр Гаврилюк SC Borets Won by Walkover
Boys / Kids 3/8-9 years / Colour belt / +39 кг.
(Day 1)
2-24
Acabado
Амиран Баринов
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Кирилл Чернобублик SC Borets Won by Submission - 00:47
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-18
Acabado
Константин Живанов
SC Borets
Won by Submission - 02:38
Дмитрий Вышенский Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Girls / Teen 3/14-15 years / Orange/Green belt / -60.5 кг.
(Day 1)
4-23
Acabado
Диана Котко
SC Borets
Won by Submission - 01:14
МАРИЯ МОРОЗАН A-Force "Ахілл"
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
2-20
Acabado
Andrii Rykhlyk
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Ivan Donetskiy ZR Team Ukraine
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
1-1
Acabado
Gasan Abakarov
JSJ ACADEMY
Won by Submission - 00:24
Илья Меньков Самурай
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-25
Acabado
Владислав Новосёлов
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Won by Submission - 03:21
Максим Торчило GARDA TEAM
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-19
Acabado
Unknown User
Fernando Yamasaki
Won by Decision - 04:00
Igor Soroka IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
1-3
Acabado
Роман Чадай
SC Borets
Коліщак Максим Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-23
Acabado
Артем Красовский
SC Borets
Won by points - 03:00
Denis Kosiak IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-26
Acabado
Ivan Vitenko
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by points - 04:00
Сергій Тарасюк GARDA TEAM
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
1-2
Acabado
Gasan Abakarov
JSJ ACADEMY
Won by points - 03:00
Трофим Лучков SC Borets
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-20
Acabado
Ельдар Луцюк
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 03:17
Данііл Колесніченко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Colour belt / +39 кг.
(Day 1)
2-25
Acabado
Тимофей Чабаненко
Самурай
Won by Submission - 02:30
Алексей Рябой Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Girls / Teen 3/14-15 years / Orange/Green belt / -60.5 кг.
(Day 1)
4-24
Acabado
Олександра Кобяшева
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Anastasiia Boreichuk Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys / Kids 2/6-7years / Grey-Yellow belt / -27 кг.
(Day 1)
1-6
Acabado
ГЛЕБ ТЕРЕШОНОК
A-Force "Ахілл"
Won by Submission - 01:08
Глеб Мирошниченко SC Borets
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-21
Acabado
Ivan Bielik
GARDA TEAM
Константин Живанов SC Borets Won by Submission - 02:46
Boys / Kids 3/8-9 years / Colour belt / +39 кг.
(Day 1)
2-26
Acabado
Олег Андриец
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Максим Марчук Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
1-4
Acabado
Трофим Лучков
SC Borets
Won by Submission - 00:58
Роман Чадай SC Borets
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-22
Acabado
Unknown User
Fernando Yamasaki
Ельдар Луцюк Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys / Kids 2/6-7years / Grey-Yellow belt / -27 кг.
(Day 1)
1-7
Acabado
Іван Голобородько
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Даниил Бабицкий SC Borets Won by points - 03:00
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-27
Acabado
ВИТАЛИЙ ЦИХАНОВСКИЙ
A-Force "Ахілл"
Unknown User Fernando Yamasaki Won by Submission - 02:43
Boys / Kids 3/8-9 years / Colour belt / +39 кг.
(Day 1)
2-27
Acabado
Кирилл Чернобублик
SC Borets
Тимофей Чабаненко Самурай Won by points - 03:00
Boys / Teen 3/14-15 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-28
Acabado
Александр Гаврилюк
SC Borets
Won by points - 04:00
Владислав Новосёлов ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Boys / Kids 2/6-7years / Grey-Yellow belt / -27 кг.
(Day 1)
1-8
Acabado
Михаил Галактионов
Самурай
Won by Submission - 00:23
Давид Фаградов SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Colour belt / -36 кг.
(Day 1)
3-24
Acabado
Даниэль Санасарян
SC Borets
Won by Submission - 02:23
Тимофей Шумович Самурай