Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-1
Gotowy
Діма Зарічан
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-4
Gotowy
Максим Стаднійчук
GARDA TEAM
Mykhailo Ryzhutin COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-1
Gotowy
Сергій Масалов
COPACABANA FIGHT CLUB
Влад Луцков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-2
Gotowy
Давид Федоров
COPACABANA FIGHT CLUB
Hordii Hrushevskyi COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
3-4
Gotowy
Даня Чекан
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
Gotowy
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-5
Gotowy
Артем Ярмошик
COPACABANA FIGHT CLUB
Єгор Артамонов COPACABANA FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
Gotowy
Артур Тихоненко
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Wygrana walkowerem
Улас Сафонов COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Максим Стаднійчук GARDA TEAM Wygrana walkowerem
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-2
Gotowy
Влад Перепелиця
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-3
Gotowy
Сергій Масалов
COPACABANA FIGHT CLUB
Давид Федоров COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-6
Gotowy
Даня Поплавський
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Marko Peredruk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
Gotowy
Андрій Лукашук
GARDA TEAM
Мирослав Скоробогатов ZR Team Ukraine Wygrana walkowerem
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-6
Gotowy
Данило Попов
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 03:00
Артем Ярмошик COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-5
Gotowy
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 03:00
Максим Стаднійчук GARDA TEAM
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / Grey belt /-36 кг.
(Day 1)
3-6
Gotowy
Богдан Протасевич
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Wygrana na punkty - 03:00
Кирилл Олейник Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Ян Гемберг COPACABANA FIGHT CLUB Wygrana walkowerem
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
Gotowy
Давид Федоров
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana walkowerem
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-7
Gotowy
Назар Вовчук
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Matvii Peredruk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-3
Gotowy
Діма Зарічан
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-7
Gotowy
Єгор Артамонов
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 03:00
Данило Попов COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-8
Gotowy
Marko Peredruk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
3-5
Gotowy
Даня Чекан
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Артур Тихоненко ОлiмпiйськI резерви Динамо Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
Gotowy
Dmytro Boechko
FIRM Jiu Jitsu
Владислав Баран Wygrana walkowerem
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-4
Gotowy
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Hordii Hrushevskyi COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt /Grey belt / -39 кг.
(Day 1)
3-7
Gotowy
Натан Некоз
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Wygrana na punkty - 03:00
Арсеній Клебан COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-9
Gotowy
Мирослав Скоробогатов
ZR Team Ukraine
Wygrana na punkty - 03:00
Алан Санакоєв GARDA TEAM
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-8
Gotowy
Назарій Штеба
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 03:00
Igor Zhmendak IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrana walkowerem
Улас Сафонов COPACABANA FIGHT CLUB