Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 02:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-1
終了
Діма Зарічан
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-4
終了
Максим Стаднійчук
GARDA TEAM
Mykhailo Ryzhutin COPACABANA FIGHT CLUB Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-1
終了
Сергій Масалов
COPACABANA FIGHT CLUB
Влад Луцков Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-2
終了
Давид Федоров
COPACABANA FIGHT CLUB
Hordii Hrushevskyi COPACABANA FIGHT CLUB Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
3-4
終了
Даня Чекан
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Won by points - 03:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
終了
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 02:00
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-5
終了
Артем Ярмошик
COPACABANA FIGHT CLUB
Єгор Артамонов COPACABANA FIGHT CLUB Won by Submission - 02:19
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
終了
Артур Тихоненко
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Won by Walkover
Улас Сафонов COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Максим Стаднійчук GARDA TEAM Won by Walkover
Boys / Kids 1/4-5 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB Won by points - 02:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-2
終了
Влад Перепелиця
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-3
終了
Сергій Масалов
COPACABANA FIGHT CLUB
Давид Федоров COPACABANA FIGHT CLUB Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-6
終了
Даня Поплавський
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Marko Peredruk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
終了
Андрій Лукашук
GARDA TEAM
Мирослав Скоробогатов ZR Team Ukraine Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-6
終了
Данило Попов
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Артем Ярмошик COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
2-5
終了
Mykhailo Ryzhutin
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Максим Стаднійчук GARDA TEAM
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / Grey belt /-36 кг.
(Day 1)
3-6
終了
Богдан Протасевич
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Won by points - 03:00
Кирилл Олейник Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -24 кг.
(Day 1)
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Ян Гемберг COPACABANA FIGHT CLUB Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
終了
Давид Федоров
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by Walkover
Unknown User COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-7
終了
Назар Вовчук
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Matvii Peredruk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by points - 03:00
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
3-3
終了
Діма Зарічан
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Марк Михалюк COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-7
終了
Єгор Артамонов
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Данило Попов COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-8
終了
Marko Peredruk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Анатолій Петриченко GARDA TEAM Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
3-5
終了
Даня Чекан
ОлiмпiйськI резерви Динамо
Артур Тихоненко ОлiмпiйськI резерви Динамо Won by Submission - 00:57
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
Boys / Kids 2/6-7years / White belt /Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-4
終了
Влад Луцков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Hordii Hrushevskyi COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt /Grey belt / -39 кг.
(Day 1)
3-7
終了
Натан Некоз
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Won by points - 03:00
Арсеній Клебан COPACABANA FIGHT CLUB
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -30 кг.
(Day 1)
2-9
終了
Мирослав Скоробогатов
ZR Team Ukraine
Won by points - 03:00
Алан Санакоєв GARDA TEAM
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
1-8
終了
Назарій Штеба
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Igor Zhmendak IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 3/8-9 years / White belt / -27 кг.
(Day 1)
終了
Unknown User
COPACABANA FIGHT CLUB
Won by Walkover
Улас Сафонов COPACABANA FIGHT CLUB