Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -44 кг.
(Day 1)
انتهى
Тимофей Мороз
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Дмитро Борисков GARDA TEAM Won by Walkover
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey-Yellow belt / -48 кг.
(Day 1)
انتهى
Volodymyr Navroskyi
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Walkover
Bogdan Savchenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -52 кг.
(Day 1)
4-2
انتهى
Валентин Георгиев
A-Force "Ахілл"
Won by Submission - 02:54
Арсеній Оліфіренко SC Borets
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
انتهى
Unknown User
Самурай
Макар Стрижеус Fernando Yamasaki Won by Submission - 00:56
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey-Yellow belt / -48 кг.
(Day 1)
4-1
انتهى
Volodymyr Navroskyi
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Богдан Маковський GARDA TEAM Won by Submission - 00:50
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-1
انتهى
Денис Иванченко
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Святослав Журавський Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 02:09
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
انتهى
Marko Proniuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Артем Висоцьких Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:15
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -52 кг.
(Day 1)
4-3
انتهى
Валентин Георгиев
A-Force "Ахілл"
Михайло Тикул SC Borets Won by Submission - 00:15
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-3
انتهى
Макар Стрижеус
Fernando Yamasaki
Won by Submission - 01:19
Артём Попель ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-4
انتهى
Артем Висоцьких
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 01:26
Тимофей Сердюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-2
انتهى
Иван Пискун
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Тимур Тимошенко Самурай Won by Submission - 00:59
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey-Yellow belt / -48 кг.
(Day 1)
انتهى
Bogdan Savchenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Богдан Маковський GARDA TEAM Won by Walkover
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -52 кг.
(Day 1)
4-4
انتهى
Арсеній Оліфіренко
SC Borets
Михайло Тикул SC Borets Won by Submission - 01:11
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
انتهى
Unknown User
Fernando Yamasaki
Олександр Гладун Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 02:25
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
2-7
انتهى
Unknown User
ZR Team Kyiv
Нурмухамед Хомидов Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by points - 03:00
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
انتهى
Ruslan Kovalenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Сулейман Мамутов JSJ ACADEMY Won by Walkover
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-6
انتهى
Богдан Гаврилюк
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
DMYTRO YAREMCHENKO ZR Team Ukraine Won by Submission - 00:46
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-5
انتهى
Сулейман Мамутов
JSJ ACADEMY
Artur Kovbel Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:45
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-5
انتهى
Артём Попель
ZR team Zaporizhzhya VGBJJ
Тимофей Сердюк Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by points - 03:00
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
انتهى
Никита Петушинский
SC Borets
Won by Walkover
MAKSYM OLEINYK ZR Team Ukraine
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -60.5 кг.
(Day 1)
4-9
انتهى
Артем Пересадченко
SC Borets
Won by Submission - 00:30
Михаил Бытко SC Borets
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-4
انتهى
Святослав Журавський
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Тимур Тимошенко Самурай Won by Submission - 03:42
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
2-8
انتهى
Тимур Масляный
SC Borets
Won by points - 03:00
Даниил Яценко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-7
انتهى
Сулейман Мамутов
JSJ ACADEMY
Won by Submission - 00:52
Богдан Гаврилюк Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / +60.5 кг.
(Day 1)
4-10
انتهى
Микола Намєсніков
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
ВЛАДИСЛАВ ХАДЖИ A-Force "Ахілл" Won by Submission - 00:58
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-5
انتهى
Олександр Гладун
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Никита Петушинский SC Borets Won by Submission - 01:47
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
2-9
انتهى
Давид Бобурка
SC Borets
Won by points - 03:00
Роман Дроботун Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 3/14-15 years / Grey belt / -44 кг.
(Day 1)
4-11
انتهى
Никита Лебедев
SC Borets
Won by Submission - 00:08
Bohdan Hadzherovskyi IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Teen 2/12-13 years / Colour belt / -56 кг.
(Day 1)
4-8
انتهى
Artur Kovbel
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
DMYTRO YAREMCHENKO ZR Team Ukraine Won by points - 04:00
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -33 кг.
(Day 1)
3-8
انتهى
Ivan Bielik
GARDA TEAM
Won by Submission - 00:28
Богдан Троценко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey-Yellow belt / -30 кг.
(Day 1)
3-6
انتهى
Святослав Журавський
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Decision - 04:00
Олександр Гладун Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey-Yellow belt / -24 кг.
(Day 1)
2-6
انتهى
Макар Стрижеус
Fernando Yamasaki
Won by Submission - 02:32
Артем Висоцьких Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy