Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
Finished
Александр Поляруш
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Женя Коліщак Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
Finished
Александр Поляруш
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Іван Голобородько Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -36 кг.
(Day 1)
Finished
Данило Чекирда
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Игорь Малицкий Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -36 кг.
(Day 1)
Finished
Игорь Малицкий
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Иван Новиков Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by Walkover
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
1-24
Finished
Ростислав Яротник
SC Borets
Won by Walkover
Arsen Mykhalchuk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Teen 1/10-11 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
Finished
Богдан Троценко
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Петро Рибак Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / -44 кг.
(Day 1)
Finished
NIKOLAI TCERKOVNYI
Константин Шумейко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / - 40кг.
(Day 1)
Finished
Ростислав Дроботун
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Won by Walkover
Фєлікс Лисюк GARDA TEAM
Boys / Teen 2/12-13 years / Grey belt / - 40кг.
(Day 1)
Finished
Tymofii Valitskyi
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Walkover
Фєлікс Лисюк GARDA TEAM
Juvenile/Male / White / -64 kg (Feather)
(Day 1)
1-47
Finished
Віталій Жарчинський
GARDA TEAM
Віталій Полєвой ZR Team Kyiv Won by Walkover
Boys/No-Gi / Kids 2/6-7years / Сolor belts / -26 кг.
(Day 1)
Finished
Александр Поляруш
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Іван Голобородько Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Boys/No-Gi / Kids 3/8-9 years / Сolor belts / -29 кг.
(Day 1)
Finished
Oleksandr Pozhodzhuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Walkover
Andrii Rykhlyk Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys/No-Gi / Kids 3/8-9 years / Сolor belts / -29 кг.
(Day 1)
Finished
Artem Nazaruk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Walkover
Andrii Rykhlyk Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / Сolor belts / -32 кг.
(Day 1)
1-68
Finished
Mykola Savchuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by Walkover
Богдан Троценко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / Сolor belts / -32 кг.
(Day 1)
1-70
Finished
Ельдар Луцюк
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Богдан Троценко Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Boys/No-Gi / Teen 1/10-11 years / Сolor belts / -41 кг.
(Day 1)
Finished
Adriy Drogomyretskiy
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Myhailo Smolynskii Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Juvenile/Male/No-Gi / Color belts / -76,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Finished
Ярослав Козачок
Wolfgang Heindel Academy team Ukraine
Won by Walkover
Mykola Shenderivskyi IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Чоловіки /Male/No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-75
Finished
Unknown User
Иван Голобородько Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Walkover
Чоловіки /Male/No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Finished
Rostyslav Kos
Спорт клуб "ПРАЙМ"
Олександр Устимович GARDA TEAM Won by Walkover
Чоловіки /Male/No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Finished
Unknown User
Won by Walkover
Rostyslav Kos Спорт клуб "ПРАЙМ"
Girls / Teen 1/10-11 years / Grey/Yellow belt / -36 кг.
(Day 1)
Finished
Anna Utkina
ZR Team Ukraine
Алина Шепель Wolfgang Heindel Academy team Ukraine Won by Walkover
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-1
Finished
Михаил Галактионов
Самурай
Won by points - 03:00
Іван Голобородько Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -27 кг.
(Day 1)
3-2
Finished
Женя Коліщак
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Михаил Галактионов Самурай Won by points - 01:27
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
2-1
Finished
Nazarii Paseniuk
СК Легіон
Won by points
Eldar Rybchuk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
4-1
Finished
Діма Березін
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Артем Антонюк Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-1
Finished
Илья Меньков
Самурай
Won by Submission - 00:44
Maksym Galypchak IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -24 кг.
(Day 1)
2-2
Finished
Артем Семенюк
Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Miron Shpak Самурай Won by points - 03:00
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -30 кг.
(Day 1)
3-3
Finished
Глеб Чернышов
SC Borets
Won by points - 03:00
Illia Salfetnyk IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-2
Finished
Vsevolod Dmytruk-Rokishchuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Коліщак Максим Khmelnytskyi Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:05
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / -21 кг.
(Day 1)
1-3
Finished
Nazar Horotchuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Илья Меньков Самурай Won by Submission - 00:38
Boys / Kids 3/8-9 years / Grey belt / -33 кг.
(Day 1)
4-2
Finished
Артем Красовский
SC Borets
Nazar Medvid IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School Won by points - 04:00
Boys / Kids 2/6-7years / Grey belt / +33 кг.
(Day 1)
5-1
Finished
Illia Senchuk
IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School
Won by points - 03:00
Кирилл Олейник Wolfgang Heindel Academy team Ukraine